M jak miłość (1509)

M jak miłość

odc. 1509

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Mateusz obchodzi osiemnaste urodziny. Zaraz potem składa w USC dokumenty potrzebne do ślubu. Przekonuje Lilkę, że wszystko się ułoży. Janek wyznaje Soni, że Bartkowi grozi niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Mateusz obchodzi osiemnaste urodziny. Zaraz potem składa wraz Lilką w USC dokumenty potrzebne do ślubu. Przekonuje ją, że wszystko się ułoży. Tymczasem ona w przychodni natyka się na Daniela. Przerażona ucieka na ulicę. Kilka godzin później bandyta włamuje się do domu Banachów. Zaczyna grozić dziewczynie. W tym momencie rzuca się na niego Mateusz. Chłopak nie ma szans w starciu z przestępcą, ale sytuację ratuje interwencja Andrzejka, którego zaalarmowała Lilka. W tym czasie nastolatka, uderzona przez Daniela w brzuch, zaczyna odczuwać silne bóle. Musi jechać do szpitala. Janek wyznaje Soni, że Bartkowi grozi niebezpieczeństwo. Dwaj aresztowani gangsterzy złożyli fałszywe zeznania, by go obciążyć. Policjantka ostrzega Ulę i radzi, by jej mąż zniknął na jakiś czas. Kobieta próbuje przekonać ukochanego do wyjazdu, chce kupić bilety do Australii. Bartek jednak ma dość i nie zamierza więcej się ukrywać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także