M jak miłość (1505)

M jak miłość

odc. 1505

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Nadchodzi dzień ślubu Izy i Marcina. Bartek pomaga Uli w przygotowaniach. Radość nowożeńców i gości zostaje jednak zmącona. W środku wesela w siedlisku zjawia się komisarz Grójecki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Izy i Marcina. Bartek pomaga Uli w przygotowaniach do wesela. Barbara przypomina im słowa przysięgi małżeńskiej. Oboje ulegają urokowi chwili i decydują, że chcą walczyć o swój związek. Młoda para zjawia się w kościele, a do ołtarza prowadzą rodziców Maja i Szymek. Po ceremonii bliscy składają nowożeńcom życzenia. Zaraz potem rozpoczyna się wesele. Aneta, która towarzyszy Olkowi, prosi pannę młodą o przysługę. Zależy jej, by złapać bukiet, który tradycyjnie podczas zabawy będzie rzucać świeżo upieczona żona. Radość nowożeńców i gości zostaje jednak zmącona. Kamil, który nie rezygnuje ze śledztwa, namawia Olewicza na wizytę w barze. Udaje mu się ustalić ze szczegółami, co wydarzyło się feralnej nocy nad jeziorem. W środku wesela w siedlisku zjawia się komisarz Grójecki, który szuka Olka. Aneta próbuje zmylić policję i namówić ukochanego do ucieczki. Chodakowski zostaje jednak zatrzymany i trafia do aresztu. Kryńska oznajmia Izie, że będzie o niego walczyć. W związku Kisielowej i Żaka wybucha kolejny kryzys.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także