M jak miłość (1504)

M jak miłość

odc. 1504

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Asia traci pracę. Załamana opowiada o tym Michałowi. Katia żegna się z Wojciechowskim. Wraca z dzieckiem i Igorem do Gruzji. Piotrek rozpoczyna współpracę z Kamilą. Oboje nadają na tych samych falach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Asia nagle traci pracę. Jej firma zostaje zamknięta. Załamana dziewczyna opowiada o wszystkim Michałowi. Do tego w tym samym czasie musi zmierzyć się kolejnym poważnym problemem. Nina włamuje się na Wietrzną i demoluje dom rywalki. Łukasz przychodzi do szpitala, by zobaczyć córeczkę. Igor chce go stamtąd wyrzucić. Gdy kilka godzin później obaj spotykają się w barze, dochodzi do rękoczynów. Niebawem Katia żegna się z Wojciechowskim. Wraca z dzieckiem i Igorem do Gruzji. Piotrek na prośbę Wernera rozpoczyna współpracę z Kamilą Jabłońską (Anna Gorajska), atrakcyjną prawniczką z zaprzyjaźnionej kancelarii. Oboje czują, że nadają na tych samych falach. Tymczasem Adam zjawia się w przychodni w Lipnicy z wielkim bukietem kwiatów. Przeprasza Agatę za pomysł z surogatką. Prosi, by mu wybaczyła. Mówi, że ją kocha i nie pozwoli jej odejść.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także