M jak miłość (1503)

M jak miłość

odc. 1503

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Badanie DNA wyklucza Mateusza jako ojca dziecka Lilki. Dziewczyna rozważa poddanie się aborcji. Mieszkańcy Grabiny świętują mikołajki. Sonia zastanawia się, czy Janek ma dla niej prezent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Lilka i Mateusz po raz kolejny jadą w tajemnicy do kliniki. Wieści nie są dla nich pomyślne. Badanie DNA wyklucza Mostowiaka jako ojca dziecka. Lekarka domyśla się, że sprawa jest poważna. Pyta nastolatków, czy potrzebują pomocy. Zrozpaczona dziewczyna ucieka z gabinetu. W domu wyznaje matce, że zamierza poddać się aborcji. Banachowa próbuje uspokoić córkę i zapewnia ją o swoim wsparciu. Lilka jednak oznajmia, że zrobi wszystko, by nie urodzić tego dziecka. Tymczasem mieszkańcy Grabiny świętują mikołajki. Sonia zastanawia się, czy Janek ma dla niej prezent. Ukochany wieczorem mile ją zaskakuje. Żak postanawia założyć własny biznes. Chce, by jego wspólnikiem został grabarz Leon. Próbuje przekonać go do tego pomysłu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także