M jak miłość (1502)

M jak miłość

odc. 1502

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Marzenka zaczyna rodzić. Lisieccy zawożą ją do szpitala. Dociera tu także Andrzejek. Artur odkrywa, że Maciej nie ma uprawnień do wykonywania zawodu lekarza. Sonia poznaje w pracy sympatycznego Leona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Mirek, którego wciąż szukają bandyci, ostrzega Bartka przed niebezpieczeństwem. Twierdzi, że mafia może wrobić go w przestępstwo. Zdenerwowana całą sytuacją Ula stawia mężowi ultimatum. Daje mu tydzień na podjęcie decyzji, czy nadal chce z nią być. Słysząc ich kłótnię, Marzenka zaczyna rodzić. Lisieccy zawożą ją do szpitala. Dociera tu także Andrzejek. Wkrótce może po raz pierwszy może wziąć na ręce swoją córeczkę Kalinkę. Artur jedzie służbowo do Katowic. Odkrywa, że Maciej nie skończył studiów medycznych i nie uprawnień do wykonywania zawodu lekarza. Chce zgłosić sprawę na policję. Sonia poznaje w pracy sympatycznego Leona (Dariusz Toczek), który pracuje jako grabarz. Mężczyzna nie ukrywa, że atrakcyjna policjantka wpadła mu w oko. W przychodni zjawia się nowy ratownik Daniel (Szymon Nygard), który od razu przyciąga uwagę Agaty. Lekarka nie zdaje sobie sprawy z tego, że ukrywa on niebezpieczną tajemnicę. Tego samego wieczoru kobieta idzie na romantyczną kolację z Wernerem. Ukochany zadaje jej ważne pytanie, którego się nie spodziewała. Mateusz chce pożyczyć od Uli pięć tysięcy złotych. Siostra obiecuje mu pomoc, staje się jednak podejrzliwa. Obawia się, że Lilka chce usunąć ciążę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także