M jak miłość (1500)

M jak miłość

odc. 1500

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:W szpitalu w Warszawie Katia rodzi zdrową córeczkę, Natalię. Świeżo upieczonej mamie towarzyszy Igor, który ostro sprzeciwia się jej kontaktom z Łukaszem. Na prośbę dziewczyny dzwoni jednak do rywala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Katia w szpitalu w Warszawie rodzi zdrową córeczkę, Natalię. Świeżo upieczonej mamie towarzyszy Igor, który ostro sprzeciwia się jej kontaktom z Łukaszem. Zmuszony przez Katię dzwoni jednak do rywala. Gdy Wojciechowski zjawia się na miejscu, dochodzi do awantury. Wzburzona Magda po ostrej kłótni z Andrzejem jedzie na Deszczową. Spędza noc u Kingi. Obie przyjaciółki zwierzają się sobie z małżeńskich problemów. Zduńska opowiada o ostatnich kłopotach z Pawłem. Dziewczyny postanawiają znaleźć mu nową miłość. Magda ma nawet kandydatkę. Chce poznać Zduńskiego ze swoją koleżanką z pracy, Anitą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także