M jak miłość (1497)

M jak miłość

odc. 1497

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Łukasz nadal próbuje odnaleźć Katię. Sądzi, że przed porodem dziewczyna mogła wrócić do Warszawy. Zaczyna śledzić Otara. Jednocześnie stara się uwieść Agę. Zapewnia, że jest dla niego najważniejsza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Łukasz nadal próbuje odnaleźć Katię. Sądzi, że przed porodem dziewczyna mogła wrócić do Warszawy. Zaczyna śledzić Otara. Jednocześnie cały czas stara się uwieść Agę. Zapewnia, że jest dla niego najważniejsza. Sandra znajduje w barze teczkę pełną gotówki. Dziewczyna idzie do komisariatu. Zauroczony nią policjant Miłosz Kubicki po pracy zagląda do bistro. Basia postanawia wyswatać Pawła z matką swojej przyjaciółki Laury, Karoliną Popławską. Razem z koleżanką obmyśla intrygę, która ma zbliżyć ich do siebie. Kinga wraca ze szkolnego wyjazdu z Lenką. Piotrek, widząc, że zaprzyjaźniła się wychowawcą córki, staje się zazdrosny. Niepokoi go też kolejne spotkanie żony z Pawłem. W końcu bracia postanawiają ze sobą szczerze porozmawiać. Paweł zapewnia Piotrka, że nie nigdy nie nadużył jego zaufania. Wyznaje, że ostatnio czuje się zagubiony i chciałby związać się z kimś takim jak Kinga.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także