M jak miłość (1496)

M jak miłość

odc. 1496

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Cichopek
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:W warsztacie Bartka zjawia się Mirek Kowalik, który po wyjściu z więzienia znów pracuje dla mafii. Chce ukryć u niego kradzione auto. Lisiecki odmawia. Idzie do komendy i mówi o wszystkim Staszkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

W warsztacie Bartka zjawia się Mirek Kowalik, który po wyjściu z więzienia znów pracuje dla mafii. Chce ukryć u niego kradzione auto. Lisiecki ostro odmawia. Idzie też do komendy i mówi o wszystkim Staszkowi. Popławski wysyła do niego Janka. Na widok policjanta Kowalik ucieka w panice. To jednak nie koniec kłopotów Bartka. Zaniepokojona Ula wypytuje męża, co dzieje się w jego warsztacie. Do tego w nocy zjawia się tam pobity przez bandytów Mirek. Ucieka przed kompanami i prosi Lisieckiego o pomoc. Do Grabiny przyjeżdża Ala, siostrzenica księdza i siostra zmarłego niedawno policjanta Roberta. Dziewczyna zamieszkuje na plebanii i zaprzyjaźnia się z Mateuszem. Szybko zaczyna sprawiać kłopoty. Dzięki informacjom od Wernera Maria dowiaduje się, że Maciej jest rzekomo zaginionym synem Starskiego. Jest zaszokowana i wypytuje go, dlaczego się ukrywał i czemu wrócił do Grabiny. Do tego w jej przychodni zjawia się Lilka z Mateuszem. Dziewczyna nagle mdleje. Rogowska domyśla się, że nastolatka jest w ciąży. Wieczorem przygnębiona mówi o wszystkim mężowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także