M jak miłość (1492)

M jak miłość

odc. 1492

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Igor wraca do Polski i spotyka się z Łukaszem. Oznajmia, że Katia przyjęła jego oświadczyny. Nie chce, by Wojciechowski zbliżał się do niej i do dziecka. Grozi chłopakowi i próbuje go zastraszyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Igor wraca do Polski i spotyka się z Łukaszem. Oznajmia, że Katia przyjęła jego oświadczyny. Nie chce, by Wojciechowski zbliżał się do niej i do dziecka. Grozi chłopakowi i próbuje go zastraszyć. W końcu wdają się w bójkę w barze Otara. Po starciu z rywalem Łukasz znajduje pocieszenie u Agi. Dziewczyna opatruje jego obrażenia, a atmosfera robi się coraz bardziej romantyczna. Wojciechowski wyznaje atrakcyjnej kelnerce, że nic go już nie łączy z Katią. Zduńscy muszą jechać do szkoły, ponieważ Lenka wdała się w konflikt z jedną z koleżanek, Patrycją. Wychowawca Kordian Wolski zdradza im, że córka popchnęła dziewczynkę, naśladując inne dzieci, które wcześniej jej dokuczały. Kinga chce naprawić sytuację. Uważa, że Lenka powinna zaprzyjaźnić się z Patrycją. Słysząc o tym, zdenerwowana dziewczynka ucieka z domu. Cała rodzina rusza na poszukiwania. W końcu bratanicę odnajduje Paweł. Wieczorem zostaje on z dziećmi Zduńskich, którzy wybierają się na galę organizowaną przez stację radiową. Spotykają tam Patrycję Markowską. Gdy wracają do domu, Kinga dziękuje szwagrowi za pomoc. Gdy on mocno ją przytula, do pokoju wchodzi Piotrek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także