M jak miłość (1489)

M jak miłość

odc. 1489

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Marcin planuje ponownie poprosić Izę o rękę, tym razem w obecności najbliższych. Oznajmia, że ślub odbędzie się w ostatnią sobotę października. Olek wyznaje Anecie, że zdecydował się zostać w kraju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 marca
za 12 dni
17:55 TVP Polonia
poniedziałek, 2 marca
za 13 dni
0:25 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marcin planuje ponownie poprosić Izę o rękę, tym razem w obecności najbliższych podczas rodzinnego spotkania. Oznajmia, że ślub odbędzie się w ostatnią sobotę października. Olek wyznaje Anecie, że zdecydował się zostać w kraju, choć wciąż grozi mu aresztowanie. Twierdzi, że ucieczka niczego nie zmieni. Jest gotowy stawić czoło konsekwencjom swojego czynu. Ciotka Artura prosi Kamila, by pomógł jej odszukać jego mordercę. Chociaż nie ma żadnego dowodu, jest przekonana, że Skalski nie żyje. Prawnik obiecuje jej, że przeprowadzi prywatne śledztwo. Mówi, że ma dług wdzięczności wobec Artura. Tymczasem Olewicz odkrywa, że ciało Skalskiego nie zostało dokładnie ukryte i w każdej chwili może zostać odkopane przez zwierzęta. Do tego policja wzywa Izę na przesłuchanie. Aneta próbuje ją odpowiednio przygotować. W komisariacie zdenerwowana dziewczyna popełnia jednak błąd.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także