M jak miłość (1488)

M jak miłość

odc. 1488

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Po powrocie z wakacji Basia dowiaduje się, że Damian zamierza ją zostawić. Pod jej nieobecność chłopak zaczął spotykać się z Anią. Nastolatka jest zrozpaczona i nie chce słuchać jego tłumaczeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 29 lutego
za 11 dni
17:55 TVP Polonia
niedziela, 1 marca
za 12 dni
0:25 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po powrocie z wakacji Basia dowiaduje się, że Damian zamierza ją zostawić. Pod jej nieobecność chłopak zaczął spotykać się z Anią. Nastolatka jest zrozpaczona i nie chce słuchać jego tłumaczeń. Nie może uwierzyć, że kuzynka odbiła jej ukochanego. Matka Julki ulega wypadkowi. Paweł stara się wspierać dziewczynę. Niebawem była ukochana oznajmia mu, że odeszła z bistro Kingi i wyjeżdża z Warszawy. Chce zamieszkać w rodzinnym Janowie, by pomóc ojcu i bratu w prowadzeniu firmy. Magda denerwuje się przed wizytą u kardiologa. Kamil wciąż jest nią zainteresowany i daje jej to wyraźnie do zrozumienia. Namawia kobietę na wspólny lunch, co od razu wzbudza niepokój Andrzeja.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także