M jak miłość (1486)

M jak miłość

odc. 1486

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Nina znów nachodzi Asię. Leszek uświadamia byłej kochance, że do niej nie wróci. Po jego wyjściu łyka ona tabletki nasenne. Marcin nabiera podejrzeń, że szef jest zamieszany w nielegalne interesy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
pojutrze
17:55 TVP Polonia
niedziela, 23 lutego
za 3 dni
0:25 TVP Polonia
piątek, 28 lutego
za 8 dni
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po rozmowie z Asią na temat Zosi Michał postanawia wesprzeć nastolatkę i organizuje rodzinny obiad. Chodakowska zaprasza także Jacka i w efekcie zakochani dochodzą do porozumienia. Nina wychodzi ze szpitala. Leszek otacza ją opieką, zaniedbując pracę, co nie podoba się jego ojcu. Tymczasem Nina znów nachodzi Asię. Grozi, że odbierze sobie życie, jeśli rywalka nie zostawi Krajewskiego w spokoju. Ich rozmowę słyszy Wojtek. Wstrząśnięty chłopiec mówi o wszystkim Michałowi. Ostrowski jedzie do biznesmena i robi mu awanturę. W efekcie wściekły Leszek kolejny raz próbuje uświadomić byłej kochance, że nigdy do niej nie wróci. Po jego wyjściu dziewczyna łyka tabletki nasenne. Marcin spotyka w biurze Góreckiego, dawnego partnera Krajewskiego seniora, który teraz jest z nim w konflikcie. Nabiera podejrzeń, że szef jest zamieszany w nielegalne interesy. Niebawem dzwoni do niego Piotr. Ostrzega, by nie podpisywał żadnych dokumentów. Górecki chce bowiem pozwać Roberta. Marcin mówi o wszystkim Izie i matce. Na wieść o tym Aleksandra zrywa z Krajewskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także