M jak miłość (1484)

M jak miłość

odc. 1484

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Ula i Bartek rozpoczynają małżeńską terapię. Zjawiają się w gabinecie Anny Walewskiej. Lilka i Mateusz idą do pubu na urodziny kolegi. Nie zdają sobie sprawy, jak wielkie niebezpieczeństwo im grozi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ula i Bartek rozpoczynają małżeńską terapię. Zjawiają się w gabinecie Anny Walewskiej, by porozmawiać o swoich problemach, uczuciach i obawach. Andrzejek wciąż ubiega się o pracę w policji. Musi pojechać na spotkanie z psychologiem. Sobańska zaprasza Janka i Sonię do teatru. Niebawem dziewczyna wyznaje Morawskiemu, że się w nim zakochała. Obawia się jednak, że przystojny policjant u jej boku próbuje tylko zapomnieć o Uli. Lilka i Mateusz idą do pubu na urodziny kolegi. Liczą na dobrą zabawę. Nie zdają sobie sprawy, jak wielkie niebezpieczeństwo im grozi. Wieczór będzie miał dramatyczny finał.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także