M jak miłość (1482)

M jak miłość

odc. 1482

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Iza oraz Olek wciąż nie potrafią uporać się z traumą po dramatycznych wydarzeniach nad jeziorem. W dodatku Marcin ma kolejny powód do zmartwień. Na treningu spotyka Jakuba Karskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza i Olek wciąż nie potrafią uporać się z traumą po dramatycznych wydarzeniach nad jeziorem. Do tego Marcin ma kolejny powód do zmartwień. Na treningu spotyka Jakuba Karskiego. Policjant podejrzewa, że Chodakowski wie coś więcej o tajemniczym zaginięciu Artura. Sądzi, że przyjaciel coś przed nim ukrywa. Wypytuje go o tę sprawę. Olek kolejny raz sięga po alkohol. Wdaje się w sprzeczkę Krajewskim. Choć Marcin i Aleksandra próbują go powstrzymać, ostro wypytuje biznesmena o jego plany wobec matki. Leszek opiekuje się Niną, która po stracie dziecka cierpi na depresję. Kobieta wbrew jego radom nie chce skorzystać z pomocy psychologa. Prosi, by zostawił ją w spokoju. Krajewski opowiada o wszystkim Asi. Wyznaje, że przez jakiś czas musi być blisko Niny i ją wspierać. Tymczasem Michał chce odzyskać przyjaźń i zaufanie sąsiadki. Widząc rywala na Wietrznej, wpada w złość. Żąda, by Leszek zostawił Chodakowską w spokoju.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także