M jak miłość (1479)

M jak miłość

odc. 1479

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Nina słabnie pod firmą Krajewskiego. Pomocy udziela jej Marcin, który zabiera ją do biura. Niebawem kobieta wdaje się w kolejną kłótnię z Leszkiem. Aneta niechcący mówi Izie, że Artur nie żyje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Nina słabnie pod firmą Krajewskiego. Pomocy udziela jej Marcin, który zabiera ją do biura. Niebawem kobieta wdaje się w kolejną kłótnię z Leszkiem. Mężczyzna oznajmia, że nie będzie towarzyszył jej podczas porodu. Nina, choć źle się czuje, nadal śledzi ukochanego. W końcu trafia do szpitala. Lekarze decydują, że trzeba wywołać poród. Ku rozpaczy Niny dziecku nie udaje się przeżyć. Leszek nie daje za wygraną i wciąż walczy o Asię. Prosi, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Dziewczyna nie chce się z nim spotykać. Wojtek opowiada o wszystkim Michałowi. Sąsiad postanawia sprawić, by Asia zapomniała o problemach. Zaprasza ją razem z synem na mecz. Ich rozmowę obserwuje zazdrosny Leszek. Doktor Chodakowski operuje panią Elę. Tymczasem Aneta niechcący mówi Izie, że Artur nie żyje. Zdradza też, że jej prześladowca zginął podczas szarpaniny z Olkiem. Tymczasem Kryńską niespodziewanie odwiedza Oskar, który niedawno się jej oświadczył. Ona jednak odtrąciła go i złamała mu serce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także