M jak miłość (1478)

M jak miłość

odc. 1478

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Zszokowana Ula dostaje pozew rozwodowy. Postanawia jeszcze raz spotkać się z mężem. Mówi, że nie chce się z nim rozstać. On jednak nie zamierza zmieniać zdania. Dziewczyna obwinia o wszystko Janka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Zszokowana Ula dostaje pozew rozwodowy. Dziewczyna postanawia jeszcze raz spotkać się z mężem. Mówi, że nie chce się z nim rozstać. On jednak nie zamierza zmieniać zdania. Rozgoryczona Ula obwinia o wszystko Janka. Robi mu publiczną awanturę i żąda, by zostawił ją w spokoju. Barbara chce pomóc zrozpaczonej wnuczce, Jedzie do Jonkowa, by szczerze porozmawiać z Bartkiem. Banach sprzedaje cukiernię, pozbawiając byłą żonę i dzieci środków do życia. Lilka jest załamana. Mateusz pociesza dziewczynę. Obiecuj, że się nią zaopiekuje. Jest gotowy zaraz po maturze pójść do pracy. Kisielowa wraca z mężem z podróży poślubnej. Od razu wpada na jedną z oszukanych przez niego kobiet. Zdenerwowana oddaje jej pieniądze, które wyłudził od niej Robert, po czym pakuje walizki i na nowo wprowadza się do Mostowiaków. Załamany Żak sięga po alkohol. Agata nadal umawia się z Wernerem, co bardzo niepokoi jej brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także