M jak miłość (1475)

M jak miłość

odc. 1475

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Aneta odkrywa, że Olek zabił Skalskiego. Wie też o jego kłopotach z szantażystą. Obiecuje mu pomoc, ale żąda, by się z nią ożenił. Nina nęka Asię telefonami i manipuluje Krajewskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 7 grudnia
jutro
15:55 TVP HD
niedziela, 8 grudnia
pojutrze
6:20 TVP 2 (powtórka)
piątek, 13 grudnia
za 7 dni
12:55 TVP HD

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aneta odkrywa, że Olek zabił Skalskiego. Wie też o jego kłopotach z szantażystą. Namawia chłopaka, by się nie poddawał. Obiecuje, że pomoże mu wybrnąć z opresji. W zamian żąda, by się z nią ożenił. Tymczasem żona Olewicza ulega wypadkowi. Ranna trafia do szpitala. Grozi jej kalectwo. Prześladowca Chodakowskiego jest zdesperowany i błaga go o pomoc. Nina nadal nęka Asię telefonami. Nie wierzy w jej zapewnienia, że rozstała się z Leszkiem. Michał zauważa, że Chodakowska jest zdenerwowana. Próbuje ją pocieszyć. Tymczasem Nina sprytnie manipuluje Krajewskim. Zjawia się w jego biurze i oznajmia, że jej ciąża jest zagrożona. Razem udają się do szpitala. Czekając na wynik badań, Leszek dzwoni jednak do Asi. Prosi ją o spotkanie. W końcu jedzie na Wietrzną i wyznaje dziewczynie, że ją kocha. Robert wciąż umawia się z Aleksandrą. Nowa sympatia szefa wzbudza zainteresowanie jego sekretarki Weroniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także