M jak miłość (1473)

M jak miłość

odc. 1473

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Badania DNA potwierdzają, że Leszek jest ojcem dziecka Niny. Kobieta znów nachodzi Asię w pracy. Jest gotowa na wszystko, by odzyskać Krajewskiego. Robert umawia się na randkę z Aleksandrą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Leszek wyznaje Asi, że ma już wynik badania DNA. Testy potwierdziły, że jest ojcem dziecka Niny. Nie zamierza jednak do niej wracać. Tymczasem rywalka Chodakowskiej znów nachodzi ją w pracy. Jest gotowa na wszystko, by odzyskać Krajewskiego. Asia zrywa z ukochanym. Nie chce budować swojego szczęścia na krzywdzie Niny. Leszek nie przyjmuje tego do wiadomości. W tym czasie do kraju wraca Michał. Dowiaduje się od Wojtka, co zaszło między jego matką a Krajewskim. Wyrzuca biznesmena z domu, wypowiadając mu umowę najmu. Oznajmia też Asi, że będzie o nią walczył. Marcin świetnie sobie radzi na nowym stanowisku. Nie podoba się to Leszkowi. Tymczasem Robert umawia się na randkę z Aleksandrą. Gdy Marcin wpada na nich w bistro, zaczyna podejrzewać, że to matka załatwiła mu pracę. Szef jednak temu zaprzecza. Aneta robi wszystko, by na nowo zbliżyć się do Olka. Próbuje dowiedzieć się, dlaczego chce on nagle wyjechać z kraju.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także