M jak miłość (1471)

M jak miłość

odc. 1471

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Ula rozpaczliwie próbuje bronić się przed Grzelakiem. Gangster jest jednak silniejszy, a do tego ma broń. Na pomoc dziewczynie ruszają Janek i Rafał. Bandyta strzela do Morawskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ula rozpaczliwie próbuje bronić się przed Grzelakiem. Gangster jest jednak silniejszy, a do tego ma broń. Na pomoc dziewczynie ruszają Janek i Rafał. Bandyta strzela do Morawskiego. Niebawem Bartek dowiaduje się o dramatycznych wydarzeniach w Grabinie. Wraca do domu. Zastaje żonę czuwającą przy łóżku ciężko rannego Janka. Oznajmia, że nie może jej więcej narażać. Chce wystąpić o rozwód. Jednocześnie postanawia, że rozwiąże swoje problemy raz na zawsze i zabije Grzelaka. Kisielowa i Żak zjawiają się w końcu w kościele, by wziąć upragniony ślub. Panna młoda niespodziewanie wpada w panikę i ukrywa się w zakrystii. Gdy w końcu dzięki wsparciu Barbary i Soni stawia się przed ołtarzem, uroczystość ponownie zostanie przerwana. Jedna z uwiedzionych przez Roberta kobiet głośno oznajmia, że to jej narzeczony Kisielowej obiecał ślub.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także