M jak miłość (1469)

M jak miłość

odc. 1469

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Marcin podejmuje pracę u Roberta Krajewskiego. Policja wciąż poszukuje Artura. Olek wyznaje bratu, że zabił Skalskiego podczas bójki. Magda nie chce wracać do mieszkania, które zdemolowali gangsterzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po zamknięciu swojej firmy Marcin podejmuje pracę u Roberta Krajewskiego, ojca Leszka. Nie wie, że nowy szef jest bezwzględnym despotą, a do tego cały czas próbuje umówić się z jego matką. Policja wciąż poszukuje Artura, uznając go za niebezpiecznego zbiega. Olek wyznaje w końcu bratu, że zabił Skalskiego podczas bójki nad jeziorem. Prosi, by zachował całą sprawę w tajemnicy i nie mówił o tym Izie. Młody lekarz znów szuka pocieszenia u Agnieszki. Gdy pyta, czy nie wyjechałaby z nim za granicę, pani prokurator zaczyna nabierać podejrzeń. Magda zdradza Budzyńskiemu, że nie chce wracać do mieszkania, które zdemolowali gangsterzy. Liczy na to, że prawnik zgodzi się na przeprowadzkę. Werner poznaje Dagmarę. Dziewczyna od razu podbija jego serce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także