M jak miłość (1467)

M jak miłość

odc. 1467

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Sąsiad Marcina znad jeziora odwiedza Olka w pracy. Zaczyna go szantażować. Mówi, że ma nagranie, na którym widać, jak lekarz zakopuje zwłoki Artura. Marcin jest o krok od bankructwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 grudnia
za 9 dni
17:55 TVP Polonia
poniedziałek, 2 grudnia
za 10 dni
0:25 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Jarosław Olewicz, sąsiad Marcina znad jeziora, odwiedza Olka w pracy. Zaczyna go szantażować. Mówi, że ma nagranie, na którym widać, jak lekarz zakopuje zwłoki Artura. Odda je za sto tysięcy złotych. Marcin jest o krok od bankructwa, ale uparcie ukrywa swoje problemy przed rodziną. Iza postanawia kolejny raz spotkać się z ciotką Artura. Leszek odwiedza w końcu Ninę. Oferuje jej pomoc, ale nie zamierza do niej wracać. Zdesperowana dziewczyna jedzie do Asi. Mówi jej o wynikach badań DNA i namawia do rozstania z Krajewskim. W końcu zaczyna grozić, że odbierze sobie życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także