M jak miłość (1466)

M jak miłość

odc. 1466

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Przed ostatnim egzaminem maturalnym Mirek ostrzega Bartka. Do wyjazdu z Grabiny namawiają go też Janek i Andrzejek. Niebawem w siedlisku zjawia się Grzelak, który od dawna szuka zemsty na Lisieckim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Przed ostatnim egzaminem maturalnym Mirek ostrzega Bartka, że powinien uciekać. Do wyjazdu z Grabiny namawiają go też Janek i Andrzejek. Niebawem w siedlisku zjawia się Grzelak, który od dawna pragnie się zemścić na Lisieckim. Bartek, chcąc ratować życie Uli, staje przed dramatycznym wyborem. Maria spotyka pod kościołem kobietę, która szuka Żaka. Zaczyna podejrzewać, że narzeczony Kisielowej wciąż oszukuje zauroczone nim kobiety. Mateusz znów ściera się z Mikołajem, który uparcie nachodzi Lilkę. Niespodziewanie chłopak proponuje mu narkotyki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także