M jak miłość (1465)

M jak miłość

odc. 1465

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Janek dowiaduje się, że Grzelak - bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek - wyszedł z więzienia. Ostrzega Ulę. Świadkiem ich spotkania jest Barbara. Zaczyna ona podejrzewać wnuczkę o romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Janek dowiaduje się, że Grzelak, bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek, wyszedł z więzienia. Ostrzega Ulę, że mogą mieć kłopoty. Świadkiem ich spotkania jest Barbara. Zaczyna podejrzewać, że jej wnuczka ma romans. Zabiera ją na grób Lucjana, by szczerze z nią porozmawiać. Andrzejek szuka nowej pracy. Postanawia zatrudnić się w policji. Ten pomysł nie podoba się Marzence. Sonia próbuje zdobyć sympatię Weroniki Sobańskiej, matki Janka. Liczy, że w ten sposób na nowo zbliży się do Morawskiego. Żak znów okłamuje Kisielową. Oszukuje też kolejne kobiety, od których wyłudza pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także