M jak miłość (1463)

M jak miłość

odc. 1463

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Ojciec Leszka wyznaje Asi, że cierpi na chorobę serca. Chce przekonać syna, by pomógł mu w zarządzaniu firmą. Liczy na wsparcie dziewczyny w tej kwestii. Olek nie radzi sobie z wyrzutami sumienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 17 listopada
za 5 dni
17:55 TVP Polonia
poniedziałek, 18 listopada
za 6 dni
0:25 TVP Polonia
piątek, 22 listopada
za 10 dni
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ojciec Leszka wyznaje Asi, że cierpi na chorobę serca i musi przejść operację. Chce przekonać syna, by pomógł mu w zarządzaniu firmą. Bardzo liczy na wsparcie dziewczyny w tej kwestii. Olek, który stając w obronie Izy i dzieci zastrzelił Artura, wciąż nie potrafi poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Tuż przed wejściem na salę operacyjną sięga po alkohol i narkotyki. W trakcie zabiegu popełnia błąd. Marcin wciąż próbuje zapobiec bankructwu swojej firmy. Julka wciąż przeżywa rozstanie z Pawłem. Aga, która sama niedawno odeszła od Olka, proponuje, by zapomniały o miłosnych porażkach i zaczęły wszystko od nowa. Umawiają się na podwójną randkę. Spotkanie to dla Julki okazuje się prawdziwą katastrofą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także