M jak miłość (1460)

M jak miłość

odc. 1460

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Aga odkrywa, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką. Arturowi udaje się wywabić Marcina. Gdy Chodakowski opuszcza dom nad jeziorem, prześladowca pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 14 listopada
jutro
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aga zerka przypadkiem na telefon Olka. Odkrywa, że umawia się on za jej plecami z Agnieszką. Zrywa z niewiernym ukochanym i szykuje się do wyjazdu. Arturowi udaje się w końcu wywabić Marcina. Gdy Chodakowski opuszcza domek nad jeziorem, prześladowca pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę. Asia wyznaje Leszkowi, że Wojtek jest w konflikcie z kolegą z drużyny, Dominikiem. Biznesmen wpada na pomysł, jak pogodzić chłopców. Później zakochani spotykają się na kolacji z ojcem Krajewskiego, który chce w końcu poznać bliżej nową wybrankę syna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także