M jak miłość (1456)

M jak miłość

odc. 1456

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Kinga odwiedza Michała w szpitalu. Niezrażona jego kłamstwami oferuje mu pomoc. Artur znęca się nad Darią i więzi ją w jej własnym domu. Gdy lekarka próbuje mu się przeciwstawić, grozi jej śmiercią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 6 dni
17:55 TVP Polonia
niedziela, 27 października
za 7 dni
0:25 TVP Polonia
czwartek, 31 października
za 11 dni
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kinga kolejny raz odwiedza Michała w szpitalu. Chłopak jest nie tylko złodziejem, ale też nałogowym kłamcą. Niezrażona Zduńska chce mu pomóc i prosi męża, by został jego adwokatem. Zszokowany Piotrek nie może w to uwierzyć. Między nim a żoną dochodzi do gwałtownej kłótni. Leszek odwiedza Ninę w szpitalu. Dowiaduje się w końcu, że dziewczyna jest w ciąży. Była kochanka zapewnia go, że to jego dziecko. Oznajmia, że zrobi test, by to potwierdzić. Krajewski nie jest zachwycony tą wiadomością. Postanawia ukryć całą sprawę przed Asią. Olek, odwiedzając bistro, na nowo ulega urokowi Agi. Nie mówi jej, że spotyka się z kimś innym. Gdy dowiaduje się o tym jego matka, jest na niego zła. Artur znęca się nad Darią i więzi ją w jej własnym domu. Gdy lekarka próbuje mu się przeciwstawi, grozi jej śmiercią.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także