M jak miłość (1455)

M jak miłość

odc. 1455

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Artur w tajemnicy przed Darią nadal śledzi Izę. Wpada we wściekłość, gdy lekarka odkrywa prawdę. Olek wciąż romansuje z Agnieszką. Jednocześnie umawia się z Agą. Nina ostrzega Asię przed Leszkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
pojutrze
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Artur w tajemnicy przed Darią nadal śledzi Izę. Gdy lekarka odkrywa w końcu prawdę, Skalski wpada we wściekłość. Olek wciąż romansuje z Agnieszką. Jednocześnie umawia się z Agą. Asia znów spotyka się z Niną, która ostrzega ją przed Leszkiem. Twierdzi, że Krajewski potrafi być bezwzględny. Chodakowska ukrywa też swój romans przed Wojtkiem. Prawda wychodzi na jaw, gdy chłopiec rano przyłapuje sąsiada wymykającego się z sypialni matki. Zosia robi bliskim niespodziankę. Przyjeżdża na Wielkanoc do Polski. Towarzyszy jej Tarnowski.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także