M jak miłość (1454)

M jak miłość

odc. 1454

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Włamywacza z Deszczowej, Michała, zabiera pogotowie. Kinga postanawia później odwiedzić nastolatka w szpitalu. Kamil organizuje imprezę dla przyjaciół. Zaprasza na nią także Magdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Włamywacza z Deszczowej, Michała, zabiera pogotowie. Kinga postanawia później odwiedzić nastolatka w szpitalu. Kamil organizuje imprezę dla przyjaciół. Zaprasza na nią także Magdę. Nie podoba się to Budzyńskiemu, który jest zazdrosny o dziewczynę. Prawnik martwi się także o Anię. Dowiedział się bowiem, że córka Marty ma problemy z kolegami ze szkoły. Katia idzie na badania kontrolne. Okazuje się, że jest w ciąży. Dziewczyna od razu chce powiedzieć o tym Łukaszowi, ale ukochany nie odbiera telefonu. w końcu Katia zdaje sobie sprawę, że chłopak jej unika.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także