M jak miłość (1453)

M jak miłość

odc. 1453

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz. Kinga przyłapuje go na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by pomyśleli o powiększeniu rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 18 października
jutro
13:45 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz. Kinga przyłapuje go na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by wspólnie kupili mieszkanie i pomyśleli o powiększeniu rodziny. Między Otarem a personelem bistro znów wybucha konflikt, który kończy się przyjazdem policji. Asia jest szczęśliwa w związku z Leszkiem. Wojtek nadal jednak nie lubi sąsiada i uważa, że Michał byłby dla jego matki dużo lepszy. Tymczasem do biura Chodakowskiej zagląda niespodziewanie Nina. Adam wyznaje Kindze, że chciałby mieć dziecko i szuka idealnej kandydatki na matkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także