M jak miłość (1452)

M jak miłość

odc. 1452

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Marcin kupuje broń i zaczyna trenować na strzelnicy pod okiem Jakuba. Iza ukrywa się z dziećmi w siedlisku. Odbiera zaskakujący telefon od ciotki Artura, która twierdzi, że jest on w Argentynie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Skalski nadal zagraża rodzinie Chodakowskich. Marcin, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo, kupuje broń i zaczyna regularnie trenować na strzelnicy pod okiem Jakuba. Iza ukrywa się z dziećmi w siedlisku. Ochronę zapewnić im mają Andrzejek i lokalna policja. Niebawem dziewczyna odbiera zaskakujący telefon od ciotki Artura. Kobieta mówi jej, że Skalski jest w Argentynie. Ma jej przekazać, że jest już bezpieczna, a prześladowca zostawi ją w spokoju. Marcin nie wierzy w te rewelacje. Jakub ma sprawdzić te informacje. Jeśli się potwierdzą, Chodakowscy będą mogli wrócić do normalnego życia. Tymczasem Artur wciąż przebywa w Polsce. Kamil, który był mu winien przysługę, wbrew sobie, załatwia mu pieniądze i otwiera konto na Cyprze. Zakochana w Skalskim Daria zaprasza go do swojego domu. Mężczyzna dziękuje jej, że zawsze w niego wierzyła. Mówi, że chce się dla niej zmienić. Miesiąc miodowy Uli i Bartka dobiega końca. Dziewczynę wciąż nękają wątpliwości. Bartek ma długi, ale nie chce powiedzieć żonie o swoich kłopotach. Do tego do Grabiny wraca Janek, dawny narzeczony Uli, który wciąż ją kocha.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także