M jak miłość (1448)

M jak miłość

odc. 1448

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Bartek ogląda nagranie z sylwestra i domyśla się, że Ula i Janek wciąż coś do siebie czują. Morawski interweniuje podczas kłótni na parkingu. Sonia próbuje go chronić przed uzbrojonym mężczyzną...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 28 września
za 9 dni
17:55 TVP Polonia
niedziela, 29 września
za 10 dni
0:35 TVP Polonia

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Bartek ogląda nagranie z sylwestra i domyśla się, że Ula i Janek wciąż coś do siebie czują. Morawski interweniuje podczas kłótni na lokalnym parkingu. Konfrontuje się z mężczyzną uzbrojonym w pistolet. Sonia niespodziewanie wchodzi na linię strzału, gotowa osłonić ukochanego własnym ciałem. Kisielowa, Modry oraz Żak wciąż podejmują działania, by walczyć ze smogiem w Grabinie. Przy okazji sami łamią prawo. Tymczasem Maria i Barbara coraz bardziej niepokoją się o przyszłość Pawła. Postanawiają szczerze porozmawiać na ten temat z Julką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także