M jak miłość (1446)

M jak miłość

odc. 1446

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Leszek Korusiewicz
W skrócie:Łukasz spotyka się z Katią. Ich randki nie podobają się ojcu dziewczyny, Otarowi. Marta przez przypadek wygaduje się Budzyńskiemu, że to właśnie jej syn odpowiada za to, co przeszła jego ukochana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Łukasz po raz kolejny spotyka się z Katią. Ich randki nie podobają się porywczemu ojcu dziewczyny, Otarowi. Chłopak naraża mu się. W dodatku później wpada w kłopoty przez własną matkę. Marta przez przypadek wygaduje się Budzyńskiemu, że to właśnie jej syn odpowiada za to, co przeszła w ostatnim czasie jego ukochana. Zdeterminowany adwokat przeszukuje dom. W końcu znajduje ukryte przez Wojciechowskiego narkotyki. Piotrek zauważa, że Kinga nie jest w najlepszej formie. Prosi o pomoc Magdę. Tymczasem Filarski i Marszałek są coraz bardziej oczarowani uroczą nianią Zduńskich - Nadią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także