M jak miłość (1445)

M jak miłość

odc. 1445

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Leszek Korusiewicz
W skrócie:W dniu walentynek Marcin przygotowuje dla Izy romantyczną niespodziankę. Jego plany kolejny raz niszczy Artur. Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę. Jest zafascynowany panią prokurator.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

W dniu walentynek Marcin przygotowuje dla Izy romantyczną niespodziankę. Niestety, jego plany kolejny raz niszczy Artur. Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę. Jest niezwykle zafascynowany piękną panią prokurator. Tymczasem Asia spędza ten wyjątkowy wieczór z Leszkiem. Ich spotkanie przerywa nagle wizyta atrakcyjnej Niny, byłej ukochanej Krajewskiego. Dziewczyna daje do zrozumienia, że chce wrócić do biznesmena, a to frustruje Chodakowską. Wdowa zaczyna czuć się niepewnie. Została bowiem poinformowana przez Michała, że jej nowy znajomy jest flirciarzem łamiącym seryjnie kobiece serca. Nie chciała jednak wierzyć słowom adoratora, przekonana, że kieruje nim zazdrość. Sytuacja ta jednak sprawia, że zaczyna się przejmować ostrzeżeniem Ostrowskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także