M jak miłość (1444)

M jak miłość

odc. 1444

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Artur boi się o Basię. Jego nadopiekuńczość niepokoi Marię. Rafał zadręcza się przestępstwami, których dopuścił się jego ojciec. Chce wyjechać z Grabiny. U Banachów dochodzi do kolejnego konfliktu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Pomimo że od porwania Basi mięło już kilka tygodni, Artur wciąż się o nią martwi i trzyma ją pod kloszem. To zaczyna niepokoić Marię. Tymczasem Rafał cały czas zadręcza się przestępstwami, których dopuścił się jego ojciec. Jest mu niezwykle wstyd, przez co jest gotów wyjechać z Grabiny. Z kolei u Banachów dochodzi do kolejnego konfliktu. Gdy syn cukiernika trafia do szpitala, ojciec chce go zabrać do domu, wbrew zaleceniom lekarzy. Matka pacjenta sprzeciwia się mężowi. Jest gotowa na wszystko, by chłopiec odzyskał zdrowie. Gdy Krzysztof wybucha gniewem, w obronie sąsiadki staje Kisielowa. Ula ma coraz więcej wątpliwości związanych ze ślubem z Bartkiem. Jest zazdrosna o relację Janka z Sonią. W dodatku zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż czuje coś do byłego narzeczonego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także