M jak miłość (1443)

M jak miłość

odc. 1443

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Piotrek i Kinga zatrudniają do opieki nad dziećmi Nadię Witecką. Marszałek i Filarski przysparzają Zduńskim problemów. Zajmują ich nową kawalerkę i odstraszają potencjalnych lokatorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Basia, która bardzo przeżyła rozwód swojej matki z Pawłem, znów sprawia mężczyźnie kłopoty. Dziewczynka jest buntowniczo nastawiona i zaczyna okazywać niechęć Julce. Piotrek z Kingą w końcu zatrudniają do opieki nad dziećmi nianię - Nadię Witecką. Poza tym Marszałek i Filarski przysparzają Zduńskim problemów. Seniorzy zajmują ich nową kawalerkę i odstraszają zainteresowanych nią potencjalnych lokatorów. W bistro znów dochodzi do kłótni między Julką, Agą i Otarem. Tymczasem Katia decyduje, że przeżyje w końcu z Łukaszem swój pierwszy raz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także