M jak miłość (1442)

M jak miłość

odc. 1442

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Dariusz zwabia do domu Basię Rogowską. Gdy dziewczynka nie zjawia się w szkole, rodzice zgłaszają zaginięcie. Magda czuje się lepiej. Może wyjść ze szpitala. Kinga organizuje dla niej przyjęcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Dariusz zwabia do swojego domu mała Basię Rogowską i zamyka małą w jednym z pokoi. Gdy dziewczynka nie zjawia się w szkole, rodzice zgłaszają jej zaginięcie na policji. Tymczasem Kisielowa składa niezapowiedzianą wizytę w domu Stadnickiego. Magda nareszcie czuje się lepiej i może wyjść ze szpitala. W domu Łukasz, sprawca całej tragedii, wita ją naleśnikami. Kinga zaś organizuje dla niej w bistro przyjęcie niespodziankę. Kamil zapowiada przyjaciółce, że na jakiś czas musi wyjechać. Później udaje się na spotkanie z Anką i jest zmuszony wyznać jej prawdę o swojej chorobie. Malarka dowiaduje się, że zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Gryc każe jej obiecać, że nikomu o tym nie powie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także