M jak miłość (1441)

M jak miłość

odc. 1441

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:W lesie znaleziono zwłoki Roberta. Staszek przekazuje księdzu tragiczną wiadomość. Wśród podejrzanych o zbrodnię jest zazdrosny mąż kochanki Wrońskiego. Dariusz umawia się z Basią na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

W lesie znaleziono zwłoki Roberta. Rafał, Janek i Sonia są zszokowani tą fatalną nowiną, a Staszek przekazuje ją księdzu. Barbara oraz Kisielowa udają się na plebanię, by go wspierać. Jednym z podejrzanych o zbrodnię jest zazdrosny mąż brunetki, z którą Wroński romansował. Tymczasem Dariusz kasuje ze swojego komputera wszystkie nielegalne materiały i znów pisze sms-y z Basią Rogowską podając się za Antka. Dziewczynka, w tajemnicy przed rodzicami, umawia się z nim na spotkanie. Marcin jedzie z Izą i dziećmi do Grabiny. Na miejscu mówi Uli, że chce wziąć ślub właśnie w siedlisku. Iza nie ma humoru, gdyż wcześniej zadzwonił do niej Józef, wujek Artura, i poprosił ją o spotkanie. Z Rafałem kontaktuje się jego ciotka, która przyleciała do Warszawy, by uporządkować sprawy spadkowe. Olek kłóci się z Agą, ponieważ dziewczyna zauważa przypadkiem w jego telefonie połączenie od Agnieszki. Ona zaś mówi Asi, że umówiła się na randkę z Erykiem. Muzyk w końcu odwiedza panią prokurator, gdy ta po badaniach pije kawę z Olkiem i próbuje wprosić się do jej mieszkania. Chodakowski interweniuje, udając jej chłopaka. Kolejne godziny Olszewska spędza z lekarzem sam na sam. Marcin przyłapuje brata, gdy ten po stosunku bierze u kobiety prysznic. Leszek wyznaje Asi, że chce wynająć dom Michała. Oczekuje jednak aprobaty z jej strony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także