M jak miłość (1436)

M jak miłość

odc. 1436

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Magda, która zamiast swoich leków na serce połknęła narkotyki Łukasza, odzyskuje przytomność. Jej stan jest poważny. Kinga odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie. Jest pewna, że ma kochankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Magda, która zamiast swoich leków na serce połknęła narkotyki Łukasza, odzyskuje przytomność. Jej stan jest poważny. Gdy Kamil dowiaduje się o tym incydencie, nie waha się ani chwili i odwiedza ją w szpitalu. Budzyński wraca do domu i atakuje Wojciechowskiego, gdyż już wie od lekarza, że jego ukochana miała we krwi substancje odurzające. Kinga odkrywa, że Piotrek kupił w tajemnicy mieszkanie. Jest pewna, że ma kochankę. Skalski nadal próbuje przekonać psychiatrę do swojej przemiany. Ma nadzieję, że kobieta zgodzi się, by opuścił szpital. Ona jednak postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą. Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z niejakim Antkiem. Próbuje ustalić, kim jest nowy kolega córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także