M jak miłość (1433)

M jak miłość

odc. 1433

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Agnieszka widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i zaczyna być zazdrosna. Poza tym postanawia wreszcie przedstawić Chodakowskiego swojej matce. W mikołajki Marcin oświadcza się Izie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. On niebawem, ku jej zdziwieniu proponuje, by byli ze sobą na poważnie. Dziewczyna postanawia zatem przedstawić Chodakowskiego swojej matce. Chłopak poznaje Teresę. Spotkanie to jednak nie przebiega po jego myśli, gdyż pechowo zaprezentuje się jej niemal w negliżu. Tymczasem w dniu mikołajek Marcin robi Izie niespodziankę i się jej oświadcza. Artur wciąż usiłuje zdobyć przepustkę na święta, pod pretekstem spotkania z ciężko chorym wujkiem. W końcu udaje mu się przekonać swoją lekarkę, by mu pomogła. Tymczasem Asia kłóci się z robotnikami z firmy Krajewskiego. Trafia przez to na komisariat. Z opresji ratuje ją Leszek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także