M jak miłość (1426)

M jak miłość

odc. 1426

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Asia zamierza porozmawiać z deweloperem, który rozpoczął już prace na terenie placu zabaw. W firmie zastaje tylko syna biznesmena. Skalski przejmuje biznes wuja. Robi wszystko, by odzyskać wolność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Asia kontynuuje walkę o zachowanie lokalnego parku oraz placu zabaw. Próbuje porozmawiać z deweloperem, który rozpoczął już prace terenowe. W firmie poznaje jednak tylko syna biznesmena - Leszka Krajewskiego (Sławomir Uniatowski), który okazuje się bliskim znajomym Michała. Tymczasem Olek postanawia podstępem wprowadzić się do Agi, by sprawdzić, czy na pewno do siebie pasują. Chodakowski udaje zatem, że ma zalane mieszkanie... Skalski przejmuje firmę wuja. Próbuje także oczarować psychiatrę, która ocenia jego zachowanie w szpitalu. Artur zrobi wszystko, by odzyskać wolność i znów pojawić się w życiu Izy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także