M jak miłość (1424)

M jak miłość

odc. 1424

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:W siedlisku zjawia się Mirek, znajomy Bartka z więzienia. Jego matka jest terroryzowana przez wierzycieli. Doktor Rogowska próbuje pomóc Banachowej, narażając się na zemstę jej męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

W siedlisku zjawia się Mirek Kowalik, znajomy Bartka z więzienia. Chłopak wyznaje Lisieckiemu, że jego matka jest terroryzowana przez bandytów, którym jest winna pieniądze. Bartek postanawia mu pomóc, mimo że grozi mu przez to powrót do aresztu. Tymczasem policja podejrzewa, że Mirek jest zamieszany w sprawę uprowadzenia nastolatki. Doktor Rogowska wciąż flirtuje z sympatycznym strażakiem, Maciejem. W końcu brat przyłapuje ją na amorach. Lekarka próbuje także pomóc Banachowej, narażając się na zemstę jej męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także