M jak miłość (1423)

M jak miłość

odc. 1423

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Tuż przed porodem Kinga ma złe przeczucia. Prosi Magdę, by zajęła się jej bliskimi, gdyby wydarzyło się najgorsze. Wkrótce wraz z Piotrem wybiera się do restauracji. Nagle zaczyna odczuwać silny ból.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Tuż przed porodem Kinga ma złe przeczucia. Prosi Magdę, by zajęła się jej bliskimi, gdyby wydarzyło się najgorsze. Wkrótce wraz z Piotrem wybiera się do restauracji. Nagle zaczyna odczuwać silny ból i trafia do szpitala. Tymczasem Marszałek i Filarski kończą urządzanie kawalerki Zduńskiego. Niestety, przez przypadek wywołują w mieszkaniu pożar. Asia dowiaduje się, że w miejscu lokalnego parku i placu zabaw ma zostać zbudowane centrum handlowe. Chodakowska postanawia zorganizować protest w tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także