M jak miłość (1417)

M jak miłość

odc. 1417

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Magda znów ma problemy ze zdrowiem. Marta niespodziewanie wraca do Polski. Jest załamana i prosi o pomoc Budzyńskiego. Wojciechowska wyznaje, że jej syn został za granicą dilerem narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Magda znów ma problemy ze zdrowiem, więc zapisuje się na wizytę u lekarza. Marta niespodziewanie wraca do Polski. Jest załamana i prosi o pomoc Budzyńskiego. Wojciechowska wyznaje, że jej syn został za granicą dilerem narkotyków i wpadł w poważne kłopoty. Kilka godzin później Łukasz zjawia się w Warszawie. Andrzej w tajemnicy przed ukochaną kolejny raz spotyka się z Anką. Po zerwaniu Paweł próbuje odszukać Julkę. Skrzywdzona dziewczyna jednak uparcie unika z nim kontaktu. Olek postanawia w końcu oficjalnie rozstać się z Anetą. Kryńska jest wściekła i robi wszystko, by mu to utrudnić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także