M jak miłość (1407)

M jak miłość

odc. 1407

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza. Chcą wiedzieć, czy mogą zostać rodzicami. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, z którą Andrzej miał romans. Kalina potrzebuje pomocy Pawła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza, by dowiedzieć się, jakie są realne szanse na to, że będą mieli dziecko. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, dawna przyjaciółka Magdy i Zduńskich, z którą Andrzej miał niedawno płomienny romans. Kalina kontaktuje się z Pawłem, by poprosić go o pomoc. Okazuje się, że jej firma ma poważne kłopoty. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę. Prostytutka przekazuje mu pendrive z nagraniem, przez które grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także