M jak miłość (1406)

M jak miłość

odc. 1406

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Ania przyłapuje Izę po nocy spędzonej z Marcinem. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku. Próbuje ratować ten związek, lecz muzyk znów ją odrzuca. Wojtek postanawia zemścić się na mężczyźnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Iza po namiętnej nocy spędzonej z Marcinem wymyka się na chwilę z domu po kawę. Na nieszczęście, wpada na Ankę, która poszukuje Chodakowskiego już od kilku godzin. Zosia wciąż nie umie zapomnieć o Eryku. Próbuje ratować ten związek, lecz muzyk znów ją odrzuca. Dziewczyna jest załamana. Wojtek, widząc jak bardzo jego siostra przeżywa rozstanie, postanawia zemścić się na oszuście. Chłopiec coraz bardziej martwi się też o swoją chorą koleżankę, Olę, której stan gwałtownie się pogarsza. Tymczasem Agnieszka odwiedza Asię na Wietrznej. Wyznaje przyjaciółce, że jej związek z Jackiem właśnie się rozpadł.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także