M jak miłość (1380)

M jak miłość

odc. 1380

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
W skrócie:Lekarz oznajmia Kindze, że urodzi bliźnięta. Piotr dowiaduje się o ślubie Pawła z Katią. Marcin i Ania trafiają na trop leśniczówki, w której Artur przetrzymuje Izę. Skalska decyduje się na ucieczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Kinga udaje się razem z mężem na wizytę u ginekologa. Lekarz oznajmia przyszłym szczęśliwym rodzicom wspaniałą nowinę - urodzą się bliźnięta. Piotr przypadkiem dowiaduje się, że Paweł ożenił się z Katią. Jest wstrząśnięty decyzją brata. Kolejna rozmowa Zduńskich kończy się ostrą kłótnią. Katia zdradza Pawłowi, że ucieka przed bandytą, wspólnikiem jej ojca. Tymczasem Marcin razem z Anią trafiają na trop leśniczówki, w której Artur przetrzymuje Izę i Maję. Wykończona psychicznie i fizycznie Skalska, mimo ogromnego strachu przed niezrównoważonym mężem, decyduje się w końcu odejść od niego. Po kryjomu spotyka się z dawnym ukochanym, wyznaje mu całą prawdę i błaga go o pomoc. Wspólnie ustalają plan ucieczki. Marcin postanawia zemścić się na Arturze za wszystko, czego się dopuścił.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także