M jak miłość (1356)

M jak miłość

odc. 1356

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Iga Krefft
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Marcin próbuje porozmawiać z byłą ukochaną. Zostaje zaatakowany przez rywala. Agnieszka pragnie skontaktować się z Jackiem. Niebawem spotyka Hannę Stolarczyk, która chce spłacić dług wobec Tomka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Izę na spacerze z Mają oraz Arturem. Postanawia jechać za dziewczyną aż do Piaseczna. Gdy Skalski wychodzi z domu, Chodakowski próbuje z byłą ukochaną szczerze porozmawiać. Artur jednak niespodziewanie wraca i od razu atakuje rywala. Tymczasem Agnieszka pragnie skontaktować się z Jackiem. Jest gotowa na wszystko, by przeprosić ukochanego za swoje zachowanie w hotelu. Niebawem Olszewska spotyka Hannę Stolarczyk. Tajemnicza kobieta wyznaje, że szuka Joasi i pragnie spłacić dług, który jej rodzina zaciągnęła przed laty u Tomka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także