M jak miłość (1338)

M jak miłość

odc. 1338

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Anna Wieczur-Bluszcz
W skrócie:Policja znajduje nad rzeką ciało Maćka. Janek od razu wzywa na przesłuchanie Justynę. Marek i Ewa muszą odebrać Mateusza z kolonii. Nastolatek został wyrzucony z obozu za pobicie jednego z kolegów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Policja znajduje nad rzeką ciało Maćka Garlickiego. Janek od razu wzywa na przesłuchanie Justynę. Dziewczyna okłamuje go mówiąc, że ostatni raz widziała chłopaka, gdy kłócił się z Frankiem przed jej domem. Tymczasem Marek i Ewa muszą odebrać Mateusza z kolonii. Nastolatek został wyrzucony z obozu za pobicie jednego z kolegów. Natomiast Barbara namawia Kisielową, by w końcu oficjalnie oskarżyła Roberta o kradzież i oszustwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także