M jak miłość (1337)

M jak miłość

odc. 1337

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Anna Wieczur-Bluszcz
W skrócie:Marcin postanawia pomóc Ani i załatwia jej miejsce w siedlisku. Jakub sprawdza przedstawione przez nią fakty i odkrywa, że dziewczyna kłamie. Julka decyduje się spędzić z Pawłem całą noc w lesie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin postanawia pomóc Ani i załatwia nowej przyjaciółce miejsce w siedlisku. Jakub sprawdza przedstawione przez nią fakty i odkrywa, że dziewczyna kłamie. Julka decyduje się spędzić z Pawłem całą noc w lesie. Zaczyna namiętnie całować szefa, jednak Zduński ją odtrąca. Dziewczyna załamuje się. Tymczasem Andrzejek przyłapuje Marzenkę z jednym z letników, muzykiem Antonim, i od razu staje się zazdrosny. Jego kolejne spotkanie z rywalem o mało nie kończy się bójką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także