M jak miłość (1335)

M jak miłość

odc. 1335

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Anna Wieczur-Bluszcz
W skrócie:Joasia obawia się o bezpieczeństwo dzieci Tomka. Umawia się na spotkanie z Jakubem. Górecki podejrzewa, że Olga znów ma kłopoty. Teresa, zastraszona przez męża, waha się, czy walczyć o rozwód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Jacek przywozi Joasię do Warszawy i od razu zagląda do Agnieszki. Gdy zostają sami, zaczyna przyjaciółkę całować. Chodakowska umawia się na spotkanie z Jakubem przerażona, że dzieci Tomka mogą nie być w Polsce bezpiecznie. Górecki obawia się, że Olga znów ma kłopoty i prosi o pomoc Kingę. Teresa, zastraszona przez męża, znów waha się, czy powinna walczyć o rozwód. Tymczasem Paulina zabiera małego Szymka do parku. Podczas spaceru syn Marcina nagle znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także